?

Log in

No account? Create an account
Мої нотатки
Якщо ви не знаходите життя цікавим, можливо ви не там шукаєте.
Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину. (с) Василь Симоненко 
14th-Mar-2017 01:23 am
vasya_ivanov @ https://vasya-ivanov.dreamwidth.org/56168.html:

Любі йо*ні му*ки, звертаюсь до вас у річницю спид*ня криму сраною рашкою і особливо смердючим коротуном педофілом Хуйлом. Так ось, любі мої йо*уті му*ки, спробуйте зрозуміти одну просту, але дуже важливу, річ: якщо людина народилася чи/та зросла на теренах російської федерації, то це зовсім не означає, що вона якимось чарівним чином має нести відповідальність за усю ту ху*ю, яку робить уряд російської федерації на чолі зі згаданим вище смердючим коротуном.
Особливо якщо він дуже давно з’*ав зі сраної рашки і, особливо, якщо він з’*ав зі сраної рашки через незгоду з політикою згаданого раніше смердючого коротуна і інших сміттєвих під*асів. Це складно, любі му*ки. Особливо для му*ков. Але ви спробуйте.


https://bytebuster.dreamwidth.org/9213273.html:

Схоже назвуть йо*ним му*ком, але мушу відповісти. :)
Нажаль саме принцип громадянської/громадської (а не власної) відповідальності за військові злочини можна вважати «правозастосовною практикою». Спитайте у російської інтелігенції 20-их років. Вони понесли суворе покарання за підтримку самодуржавства. І не усім пощастило «відкупиться» втраченими на радянській Москві грошима. Спитайте у німців у 45 років, особливо у східних, вони смачно відгребли, виходячи з вашої ж логіки — за чужі злочини. Ну, дійсно, не рахувати ж якихось 12 повішених и 7 кинутих за грати Борманів — розплатою злочинного режиму.
Загалом, «якщо людина народилася чи/та зросла на теренах російської федерації Третього Рейху, то це зовсім не означає, що вона якимось чарівним чином має нести відповідальність за усю ту ху*ю, яку робить уряд російської федерації Третього Рейху на чолі зі згаданим вище смердючим коротуном Гітлером». Чи все ж таки має?!.
Це не робить вас, добру людину, особисто причетним до злочинів смердючого карлика.Ми не обираємо родину чи батьківщину. Це – спільноти, до яких ми назавжди належимо за правом народження. Якщо родина «гнила» «тавро» отримують усі її члени. Дуже багато зусиль треба, щоб змити його з себе і ще більше, щоб з родини…

This entry was originally posted at http://finesoul.dreamwidth.org/267731.html. Please comment there using OpenID.
This page was loaded May 22nd 2018, 7:04 pm GMT.